Aralık ayı Balık burcu yorumu

Aralık ayına güçlü ve etkili dostluklarınızdan hayatınızdaki önemli gelişmeler için fayda görerek başlayacaksınız sevgili Balıklar…

Aralık ayına güçlü ve etkili dostluklarınızdan hayatınızdaki önemli gelişmeler için fayda görerek başlayacaksınız sevgili Balıklar…
Aralık başında güçlü ve etkili dostluklarınızdan hayatınızdaki önemli gelişmeler için fayda görebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve çevrenize karşı güçlü ve etkili davranmanız söz konusu olabilir. Yalnız sevdiğiniz dostlarınızı kendi istek ve beklentilerinize göre yönlendirmemeye çalışın ve grupsal ortamlarda kıskançlığınızı iyi saklayın.
 
2-3 Aralık günleri ortaklaşa işlerinizde ve kariyer hayatınızda hırslarınız ön plana çıkacak. Özellikle özel yaşantınızda sevdiğiniz insana karşı daha anlayışla yaklaşmayı denemelisiniz. İş konusunda çabuk harekete geçmek isteğiniz, zaman zaman sorun yaratabilir.
 
4 Aralık’ta iş alanlarınızda etkili çözümler gündeme gelebilir. Geçmiş konu ve olayları çözmek, halletmek için harika bir pazar olabilir. Parasal konular ön planda olacak.
 
10 Aralık Cumartesi günü gökyüzünde öğlen saat 16:36’da bir Ay tutulması yaşanacak ve sizin, ev, aile hayatınızda ve kurulu düzeninizde oluşacak. Yine kariyer ve iş alanlarınız, aşk ve çocuk hayatınız, iş ve sağlık alanlarınız bu etkiden nasibini alacak. Neler olabileceğine gelince…Aile hayatınızda gerçekleşecek olaylar, iş alanlarınızı olumsuz etkileyebilir, yada iş alanlarınızdaki sıkışmalar aile alanlarınızda zorlanmaların habercisi olabilir. Aileniz ve işiniz arasında kalabilir, anne veya babanızın hayatıyla ilgili önemli kararlara şahit olabilirsiniz. Eviniz ve ailenizle ilgili konular bu süreç içerisinde ön planda olacak. Sizi zorlayan ve hareket alanınızı kısıtlayan alışkanlıklarınızda ve düzeninizde değişimler görülebilir. Kendi aileniz veya eşinizin ailesi arasında kalabilirsiniz. Ya da işinizdeki bir sonlanma, vaktinizi daha fazla evinizde geçirmenize neden olacak. Bu tutulma gününde oluşan gökyüzü gerginliği özellikle bu cumartesi günü kariyer ve iş alanlarınızda ani ve sert kararlar almanıza sebebiyet verebilir. Sevdiğiniz insana karşı rest çekme ve sabırsız davranma etkilerine karşı dikkatli olun.
 
14 Aralık’ta Merkür iş ve kariyer alanlarınızda düzelmeye başlıyor olacak. Bu alanda yaşadığınız sıkıntı ve iletişim sorunları bu tarih sonrası geride kalmaya başlayacak. Özel hayatınız ve aile ortamlarınızda rahatlayacaksınız. Yine de önemli işleriniz için bu sürecin tam anlamıyla tamamlanacağı 1 Ocak’a kadar bekleyin lütfen…
 
18 Aralık’ta arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde zorlanmalar söz konusu olabilir. Toplum içerisinde de ilişkilerinize dikkat edin.
 
20 Aralık’ta Venüs Kova burcuna geçecek ve sizin kadersel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Yakın çevre ve ortaklaşa para konularında biraz geri çekilmeler yaşamaya başlayacaksınız. Yalnız kalmak, yalnız olmak, hayatın anlamını, aşkın anlamını keşfetmek isteyeceksiniz. Geçmiş ilişkileriniz yeniden devreye girebilir veya siz daha fazla hayal dünyasında dolaşmayı tercih edebilirsiniz. Bu süreç içerisinde gizli saklı aşk ilişkileri, platonik etkiler altında olabilirsiniz. Sevdiklerinizden uzaklaşmak, antisosyal olmak yerine, bu dönemi kendinizi gözlemlemek ve gerçek duygularınızı ortaya çıkarmak için kullanmalısınız.
 
22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermenize neden olacak. Bu alanda bu ay içerisinde önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız. Davetler, organizasyonlar içinde yer alabilir veya siz bu alanda planlar yapabilirsiniz. Geleceğinizi düşüneceğiniz ve çevrenizin desteğini alacağınız bir dönem olacak.
 
24 ‘ralık’taki yeni ay, sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde oluşacak. Bu alanlardaki yeni başlangıç ve kararlarınızı bu tarih sonrası yapmaya çalışın. Parasal konularda bazı zorluklar oluşabilir.
 
26 Aralık itibarıyla yakın çevre alanlarınızda yaşadığınız bazı zorluklar ve geri çekilmeler yerini daha şanslı bir döneme bırakıyor.
 
31 Aralık yılbaşı günü, parasal konular sizin için önemli olacak. Belki de beklenmedik bir şekilde piyango size vurabilir sevgili Balıklar… Gün içinde sevdiğiniz insanla kalabalık ortamlarda tartışma içerisine girmemeye çalışın.