Aralık ayı Kova burcu yorumu

Aralık ayına maneviyatınız güçlü olurken, gizli kalmış konu ve olaylar, geçmişte yaşadıklarınıza fazlasıyla bağlı kalmaya başlıyorsunuz sevgili Kovalar…

Aralık ayına maneviyatınız güçlü olurken, gizli kalmış konu ve olaylar, geçmişte yaşadıklarınıza fazlasıyla bağlı kalmaya başlıyorsunuz sevgili Kovalar…
Bu ay başı maneviyatınız güçlü olacak. Gizli kalmış konu ve olaylar, geçmişte yaşadıklarınıza fazlasıyla bağlı olabilirsiniz. Başkalarına yardım etme isteğiniz güçlü olacak. Aklınıza gelen bazı şeyleri kafanızda çok büyütmeyin.
 
2-3 Aralık günleri, arkadaş ortamlarınızda hırslı yapınızı ortaya koyacaksınız. Özellikle ortaklaşa para konularında bazı sorunlar ve sürtüşmeler yaşamanız mümkün. Arkadaşlarınızın hayatındaki değişimleri karşılamakta zorlanabilirsiniz.
 
4 Aralık’ta sosyal ortamlarınızda konuşmalar gündeme gelecek. Diğer insanların sorunlarına çözümler üretmek için harekete geçebilirsiniz. Yakın çevrenizle bir hareket edeceksiniz.
 
10 Aralık Cumartesi günü gökyüzünde öğlen saat 16:36’da bir Ay tutulması yaşanacak ve sizin, aşk, çocuk ve eğlence evinizi etkileyecek. Sosyal ortamlar, arkadaşlık ilişkileri, özel hayatınız ve iş alanlarınızda tutulmadan nasibini alacak. Bu tutulmada, aşk hayatınızda ilginç gelişmeler yaşanabilir. Aniden aşık olabilir veya arkadaşlık ilişkisi içinde bulunduğunuz bir insanla aranızda duygusal bir bağ oluşturabilirsiniz. Siz tüm ilginizi aşkınıza, varsa çocuğunuza akıtmak isterken, sosyal çevrenizin aktif olması ve organizasyonlar içinde bulunmanız sevdiğiniz insanla aranızda gerginlik yaratabilir. Yine çocuk isteyenler için güzel ve ani gelişmeler yaşanabilir. Varsa çocuğunuzla ilgili konular önünüzdeki dönem hayatınızda önemli bir yer tutacak. Sosyallikten biraz uzaklaşarak kendi içinize dönebilir ve özel hayatınızın ayrıntılarına odaklanabilirsiniz.
 
14 Aralık’ta Merkür sizin arkadaşlık ve sosyal çevre evinizde düzelmeye başlayacak. Bu alanda son üç haftadır yaşadığınız sıkıntılar ve iletişim bozuklukları geride kalmaya başlayacak.
 
18 aralıkta uzak seyahatlerde, eğitim ortamlarında veya uzakta bulunan insanlarla ilişkilerinizde bazı sorunlar görülebilir.
 
20 Aralık’ta Venüs Kova burcuna geçecek artık bugünden sonra kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Geçmiş konu ve olaylar geride kalmaya başlayacak ve siz artık daha mutlu, sosyal ve kendine düşkün olacaksınız. Yine bu dönem alışveriş, kıyafet alma, saç, makyaj değiştirme gibi etkileriniz olabilir. Herkesten çok kendinizi düşünecek, fiziki güzelliğinize önem vereceksiniz. Yine bu üç hafta boyunca herkesi etkileyebilir, dikkatleri çok rahat üstünüze çekebilirsiniz.
 
22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız. Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Bu bir ay boyunca enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.
 
24 Aralık’ta gerçekleşen yeni ay, sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bu tarih sonrası önemli kararlardan kaçının. Diğer burçların aksine yakın çevrenizde oluşan olayların sizi ve kararlarınızı zorlamasına izin vermeyin. Harekete geçmemeye özen gösterin.
 
26 Aralık itibarıyla ev ve aile hayatınızda yaşadığınız gecikmeler ve zorlanmalar geride kalmaya başlıyor. Artık ev alım, satım işleriyle çok rahat ilgilenebilirsiniz.
 
31 Aralık’ta yılbaşı gününde, yakın çevre alanlarınızla beraber hareket edeceksiniz. Akrabalar, kardeşler ve yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlarla bir arada olacaksınız. Arkadaş ortamlarınızda sinirli tavırlardan kaçının. Mutlu yıllar…