Aralık ayı Terazi burcu yorumu

Aralık ayına ev ve aile hayatınızda güçlü ve etkili yanlarınızı ortaya koyarak, özel hayatınızdaki tutkularınızla ilişkinizi yönlendirerek başlıyorsunuz sevgili Teraziler…

Aralık ayına ev ve aile hayatınızda güçlü ve etkili yanlarınızı ortaya koyarak, özel hayatınızdaki tutkularınızla ilişkinizi yönlendirerek başlıyorsunuz sevgili Teraziler…
1 Aralık’ta ev ve aile hayatınızda güçlü ve etkili yanlarınızı ortaya koymaya başlayacaksınız. Ailenize ve evinize karşı düşkünlüğünüz artabilir. Özel hayatınızda tutkularınız ve arzularınızla hareket etmek zaman zaman ilişkilerinizi yönlendirmenize neden olabilir. Evinize ilgili yapmak istediğiniz tamir, boya, badana, tadilat gibi işleriniz varsa bunları yapmak için güçlü bir istek duyabilirsiniz.
 
2-3 Aralık günleri yakın çevre ilişkilerinizde sabırsız anlayışsız yanlarınız öne çıkabilir. Özellikle iletişim halinde olacaklarınıza karşı anlayışı elden bırakmayın. Beklenmedik olaylar karşısında ani ve öfkeli tepkiler vermemeye çalışın.
 
4 Aralıkta bozulan iletişiminizi ve ilişkilerinizi tamir etmek için uygun bir gün olabilir. Düşüncelerinizde kolaylıkla hangi tarafın haklı veya haksız olduğunu anlayabilir ve buna göre hareket ederek, sevdiklerinizin gönlünü alabilirsiniz.
 
10 Aralık Cumartesi günü gökyüzünde öğlen saat 16:36’da bir Ay tutulması yaşanacak sizin, uzak çevre, eğitim, seyahat, yabancılarla işler, ticaret, hukuk, iletişim, satış, pazarlama ve reklam alanlarınızı etkileyecek. Ayrıca yakın çevreniz, arkadaşlarınız ve kariyer hayatınızda bu tutulmadan nasibini alacak. Şimdi neler olabilir şöyle bir göz atalım. Aniden ortaya çıkacak bir seyahat veya iş oluşumları, yakın çevre alanlarınızdaki ilişkileri zedeleyebilir. Yakın çevrenizin size ihtiyacı varken, siz dış koşullarla veya tanımadığınız insanlarla uğraşmak durumunda kalabilir, enerjinizi bu alanlarda kullanabilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınızdan alacağınız haberler, ilginizi oralara kaydırabilir. Bir eğitim fırsatıyla karşılaşabilir, taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Takip ettiğiniz bir davanız varsa alınan kararlar pek hoşunuza gitmeyebilir. İş ortamlarınıza yönelik girişimlerinizde aşırıya kaçmaya ve durumları abartmaya meyilli olacaksınız. Yine iş ortamlarınızda bugün yapacağınız planlar işlemeyebilir, yakın çevrenizin sağlığı ve koşullarıyla uğraşabilirsiniz. Sinirli ve tepkisel davranışlar göstermemeye özen gösterin.
 
14 Aralık’ta nihayet Merkür düzeliyor. Yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında, satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar konularında yaşadığınız aksaklıklar ve iletişim sorunları geride kalmaya başlıyor. Yine de bu alanlardaki sorunları ve yapılması gerekenleri 1 Ocak’a kadar tamamlayabilirsiniz.
 
18 Aralık’ta ev ve aile hayatınızda sevdiğiniz insanla aranıza çok fazla iş, kişisel ihtiyaçlar sokmamaya özen gösterin. İlişkinizi zedeleyecek şeylerden kaçının.
 
20 Aralık’ta Venüs Kova burcuna geçecek. Aşk hayatınız hareketlenmeye başlayacak. Bir flörtünüz veya sevgiliniz varsa bu dönem içerisinde sevginizi arttıracak, sevdiğiniz kişiyle çeşitli aktivitelerde bulunmayı tercih edeceksiniz. Yine varsa çocuklarınızla ilişkileriniz özgürlüğe dayalı, yaratıcı ve güzel bir süreç içerisinde olacak. Yine sinema, tiyatro, gösteriler, çeşitli etkinlikler aşk ve eğlence hayatınızı bu dönem içerisinde renklendirebilir.
 
22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek. Kendinize olan gözleminizi arttıracak, alışkanlıklarınızı ve düzeninizi gözden geçireceksiniz.
 
24 Aralık’ta oluşan yeni ay, ev ve aile hayatınızla ilgili yeni kararları ve olasılıkları hayatınıza getirebilir. Özel hayatınızdaki değişimler bu kararları hızlandıracak.
 
26 Aralık’ta Jüpiter düzelmeye başlıyor. Ortaklaşa para alanlarınızda zorlandığınız konular geride kalmaya başlıyor. Bu tarih sonrasında ortak gelirlerinizde artış olabilir.
 
31 Aralık yılbaşı gününde özel hayatınız devrede olacak. Sevdiğiniz insanla beraber romantik ve etkili bir gece sizleri bekliyor. Gün içinde yakın çevrenizdeki insanlara karşı anlayışı elden bırakmayın. İletişiminize dikkat edin. Mutlu yıllar…