Aralık ayı Yay burcu yorumu

Aralık ayına para kazanma ve elde etme arzunuz yüksek olarak başlıyorsunuz sevgili Yaylar…

Aralık ayına para kazanma ve elde etme arzunuz yüksek olarak başlıyorsunuz sevgili Yaylar…
Bu ay başı parasal konularda etkili ve güçlü bir gün sizleri bekliyor. Para kazanma ve elde etme arzunuz yüksek olacağından, yapacağınız işlerinizde paraya önem vereceksiniz. Önemli anlaşmalarınızı ve para konuşmalarınızı bugüne denk getirmeye çalışın.
 
2-3 Aralık’ta, toplum içerisinde göz önünde bulunacağınız ortamlarda sinirli, sabırsız ve hırslı yanlarınızla hareket edebilirsiniz. Harekete geçmeniz gereken konular için bu etkileşim iyi olabilir ama enerjinizi iyi kontrol etmelisiniz. Yoksa istemeden çevrenizdekileri kırabilirsiniz.
 
4 Aralık hayatınızı şöyle bir gözden geçirecek ve değişmesi gereken alanlarınızı rahat bulacaksınız. Geçmiş değerlendirmesi yapmak ileri adımlar için size iyi gelebilir.
 
10 Aralık Cumartesi günü gökyüzünde öğlen saat 16:36’da bir Ay tutulması yaşanacak ve sizin, özel hayatınızı, ikili ilişkilerinizi ve ortaklı işlerinizi etkileyecek. Ortaklaşa para alanlarınız ve uzak çevre koşullarınız da bu tutulmadan nasibini alacak. Şimdi neler olabilir şöyle bir göz atalım. Bu tutulma, özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde önemli kararları ve sorgulamaları hayatınıza taşıyabilir. Sevdiğiniz insanla bir sonraki adıma geçebilir veya geçemeyebilirsiniz. Eşiniz veya sevdiğiniz insanın hayatındaki oluşumlar sizin hayatınızı etkileyebilir ya da atılacak bir kontrat veya imza hayatınızı tamamlayacak ve değiştirecek nitelikte olabilir. Yine taşınma, yer değiştirme gibi etkileriniz yüksek olacak. Aynı zamanda bekarsanız beklenmedik duygusal kararlarla evliliğe adım atabilirsiniz. Yine tutulma günü iş alanlarınızda veya göz önünde olacağınız ortamlarda hızlı ve acele kararlar almaktan kaçının ve daha esnek olmaya çalışın.
 
14 Aralık’ta Merkür kişisel alanlarınızda düzelmeye başlıyor. Birkaç haftadır yaşadığınız yanlış anlaşılmalar ve sorunlar geride kalmaya başlayacak. Kendinizi gözlemlediğiniz ve içe doğru bir gözden geçirme döneminde olduğunuzdan artık ifadede rahatlamaya başlayacaksınız. Önemli girişimleriniz için Merkür’ün ilk gerilediği dereceye kadar yani 1 Ocak’a kadar harekete geçmemeye özen gösterin.
 
18 Aralık pazar günü, arkadaşlık ilişkilerinizde parasal konularda sıkıntılar ve sorunlar ortaya çıkabilir.
 
20 Aralık’ta Venüs Kova burcuna geçiyor, sizin için iletişimi bol, ilişkileri keyifli bir dönemi başlatıyor. Satış, pazarlama, reklama dayalı işlerinizde, farklı ve özgün ilişkiler kurabilir ve iyi kazançlar sağlayabilirsiniz. Akraba veya kardeşlerinizle kuracağınız ilişkilerde, rahat ve esnek etkiler söz konusu olacak. Konuşmaktan ve paylaşmaktan keyif alacaksınız.
 
22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız.
 
24 Aralık’ta oluşan yeni ay, sizin para evinizde gerçekleşiyor. Bu tarih sonrası paraya dayalı her tür karar ve başlangıçlarınızı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
 
26 Aralık’ta iş ve hizmet alanlarınızda oluşan bir takım gecikmeleriniz ve sorunlar artık geride kalmaya başlayacak.
 
31 Aralık yılbaşı günü, aşk hayatınızda oldukça heyecanlı ve farklı bir yılbaşı olabilir. Size heyecan verecek planlara yönelecek, güzel eğleneceksiniz. Göz önünde olacağınız yerlerde, kalabalık ortamlarda sinirli davranışlardan ve iletişimden kaçının. Mutlu yıllar…