Aralık ayı Yengeç burcu yorumu

Aralık ayına özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı güçlü duygular hissederken,sevginizide güçlü bir şekilde ortaya koyarak başlayacaksınız sevgili Yengeçler…

Aralık ayına özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı güçlü duygular hissederken,sevginizide güçlü bir şekilde ortaya koyarak başlayacaksınız sevgili Yengeçler…
1 Aralık’ta özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı güçlü duygular hissedeceksiniz. Tutkularınızın sevdiğiniz insan üzerinde baskı oluşturmasına izin vermemeye çalışmalısınız. Sevginizi güçlü bir şekilde ortaya koymak isteyebilirsiniz. Yine ortaklaşa işi olanlar kuracakları güçlü ilişkilerle, işlerini yola koyacaklar.
 
2-3 Aralık günleri iletişime dayalı iş alanlarınızda hırslı ve istekli yapınızı ortaya koyabilirsiniz. Hızlı iletişim ve çabuk hareket etme isteğiniz zaman zaman yakın çevre iletişiminizde sizi zorlayabilir. Biraz daha olumlu olmaya ve rahat davranmaya özen gösterin.
 
4 Aralık’ta ise, sorunlarınızın çözümlerini kolay bulacaksınız. Enerjiniz yüksek olacak.
 
10 Aralık Cumartesi günü gökyüzünde öğlen saat 16:36’da bir Ay tutulması yaşanacak ve sizin kadersel alanlarınızı, iş hayatınızı, sağlığınızı ve parasal durumunuzu etkileyecek. Neler olabilir, şöyle bir göz atarsak… Bir kere beklenmedik duygusal sorunlar yaşayabilir ve bu sorunların iş hayatınıza stresli oluşumları taşıdığını fark edebilirsiniz. Yapmanız ve bitirmeniz gereken bir iş, ortaya çıkacak bir takım olaylarla tamamlanamayabilir. İş hayatınızda beklenmedik olaylar oluşabilir veya işinizde bir takım bilgi eksiklikleri ve dedikodular yüzünden istenmedik sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Yabancı ortaklı işler, medya, ticaret, hukuk, eğitim alanlarınızda aşırı riskli davranışlardan, abartıdan kaçınmalısınız. Yaşayacağınız olaylar sağlığınızı tehlikeye atabilir. Hastane, hapishane gibi yerlerde bulunmak durumunda kalabilir ya da hayatınızla ilgili önemli kararlar almak, duygusal anlamda sizi zorlayabilir. Her şey olumsuz olacak diye bakmamalı, bu yaşayacaklarınızın hayatınızda yeni bir devre başlatacağını bilmelisiniz. Gizli saklı olayların artık gün ışığına çıkacağını bu tutulmadan sonra söyleyebiliriz. Bu süreçte hayatınızın kontrolünün elinizde olmadığını bilmeli, öfke ve taşkınlıklardan sakınmalısınız.
 
14 Aralık ve sonrası üç haftadır gerileyen Merkür düzelmeye başlıyor. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yaşadığınız aksilikler ve sorunlar geride kalmaya başlayacak. Önemli iş başvuruları, işe başlama veya imza atma gibi işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yine bu gerilemenin etkilerini tam anlamıyla 1 Ocak’tan sonra üzerinizden atabilirsiniz.
 
18 Aralık’ta ev ve aile hayatınızın sorumlulukları, özel hayatınızda zorlanmanıza ve sorun yaşamanıza neden olabilir.
 
20 Aralık’ta Venüs Kova burcuna geçecek. Kova burcu özgürlüğü ve bireyselliği beslediğinden,ortaklaşa maddi konularda mümkün olduğu kadar esnek ve bireysel olmalısınız. Tutkularınızla hareket etmek, var olan ilişkinize ve onun maddi konularına tutunmaya çalışmak ilişkilerinizi zedeleyebilir. Kendinizi rahat hissetmeseniz bile, gerek özel hayatınızda, gerek özel hayatınızın parasal ilişkilerinde esnek olmalısınız. Bu üç haftalık dönemde kredi alabilir, vergi işlerinizle uğraşabilir, nafaka, miras gibi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın gelirlerindeki artışlar, sizin maddi durumunuzu da iyi etkileyebilir.
 
22 Aralık itibarıyla Güneş Oğlak burcuna geçecek.Bir ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak. Taşınma, yer değiştirme gibi etkileriniz yüksek olabilir.
 
24 Aralık’ta oluşan yeni ay, sizin özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde gerçekleşiyor. Bu tarih sonrası bu alanlarınızda alacağınız kararlar sizi zorlasa da uzun soluklu olabilir. Beklenmedik olaylara açık olmalısınız.
 
26 Aralık’ta düzelecek olan Jüpiter sizi sosyal çevre alanlarınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde yeniden şanslı yapmaya başlayacak. Şans size çevrenizden ve yeni arkadaşlardan gelebilir.
 
31 Aralık yılbaşı gecesi, yakın çevre iletişiminizde ve iş alanlarınızda bir takım sorunlar oluşabilir. Sinirli olmamaya özen gösterin. Yine de göz önünde olacak ve kalabalık ortamlarda yeni yılı karşılamak isteyeceksiniz. Mutlu yıllar…