Bu dolaptan tabakları kırmadan nasıl çıkartırsınız?

Siz bu tabakları kırmadan dolap kapağını açabilecek misiniz?

Evde ikilem arasında kalan bir genç, annesinin tabak setini bu halde görünce internetten yardım istedi. Vietnamlı genç Tseng Shao-Tsen, Facebook’ta ‘Baoliao Commune’ adlı bir gruba; “Bu dolaptan tabakları kırmadan nasıl çıkartabilirim?” sorusunu sordu.

Anında milyoncalar beğeni ve yorum alan fotoğraf, gündeme bomba gibi düştü. “Asla açılmayacak bir dolap.” yorumundan sonra fotoğrafın altına binlerce fikir geldi. Bazıları dalga geçmeyi tercih etti, bazıları ise gerçekten yardımcı olmak için fikirlerde bulundu.

Gelen yorumlardan bazıları; “Dolabı arkaya eğ ve kapağı aç”, “Cam bölümlerden birini kırarak bardakları arkaya it”, “Bir tane yumuşak bir battaniye ser, kapıyı açarken arkadaşlarından battaniyeyi tutmalarını rica et” gibi birçok farklı fikirler geldi.

Tseng ise, günün sonunda annesinin tabakları kırmadan dolaptan çıkardığını doğruladı.

Renkli mutfak dekorasyonlarıMutfağınızı sıradanlıktan uzaklaştıracak, renkli ve eğlenceli dekorasyon fikirlerini bir araya getirdik. Bu mutfak dekorasyonu örneklerinden biri mutlaka size göre!Renkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonlarıRenkli mutfak dekorasyonları