“Da Vittorio”da gerçek İtalyan lezzetleri ile benzersiz bir deneyim yaşayın

İstanbul’un en otantik İtalyan restoranı “Da Vittorio” Şişhane’de hizmet vermeye devam ediyor!

İstanbul’un en otantik İtalyan restoranı “Da Vittorio” Şişhane’de hizmet vermeye devam ediyor!
İstanbul’un en otantik İtalyan restoranı “Da Vittorio” Şişhane’de hizmet vermeye devam ediyor!
 
Sıcak ortamı, leziz yemekleri ve siyah önlüğü ile masanızda sıkça rastlayacağınız restoran sahibi Vittorio Sindoni ve Şef Carmine Morgese ile İtalyan mutfağına ve kültürüne dair her şeyi bulacağınız Da Vittorio, İtalyan ağırlıklı Akdeniz mutfağının en lezzetli örneklerini müşterilerine sunuyor. Tarifler klasik olduğu kadar gourmet özellikler taşıyan İtalya mutfağından ve Sicilya Spesiyalleri arasından seçiliyor.
 
Mevsimsel olarak belirlenen yemekler, yerel ve İtalya’dan özel olarak getirilen malzemelerle klasik tatlara sadık kalınarak hazırlanıyor. Şarap listesi, İtalya’nın en iyi şaraplarının yanında, dünyanın en iyi bağlarından ve Türk üreticilerin ürünleri arasından özenle seçilerek oluşturulmuş şarapları içeriyor.
 
Vittorio’nun yeri anlamına gelen Da Vittorio, Vittorio Sindoni’nin vizyonunu en kaliteli malzemelerle yorumlayan İtalyan Şef Carmine Morgese’nin hazırladığı kusursuz yemekleri tadabileceğiniz özenle yaratılmış bir mekân, benzersiz bir deneyim… Yani artık İtalya’ya kadar gitmenize gerek yok, “Da Vittorio” da rezervasyon yaptırmanız yeterli.
 
6 yıl boyunca 2 Michelin yıldızlı ünlü İtalyan Şef Bruno Barbieri ile Verona, Villa del Quar’da çalışan Carmine Morgese’nin hazırladığı yemek menüsünde Ahtapot Salatası’dan Taleggio Peyniri ve Trüf Mantarı Yağı Soslu Ispanak Pudingine, Kuzu Eti ile Doldurulmuş Ravioli’den Gnocchi’ye kadar birçok lezzet tatmak mümkün. 
 
Davetler için ideal
Da Vittorio, doğum günü kutlamaları gibi özel toplantılar için de ideal. Gerçek İtalyan lezzetleri eşliğinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz bu mekan kutlamaları unutulmaz ve benzersiz kılıyor.
 
Hesaplı öğle menüsü
Hem iş hem eğlence merkezi olan Şişhane’deki çalışanları da unutmuyor. Özellikle öğle yemeklerine önem veren ve kalite arayanlar için uygun fiyatlı bir öğle yemeği menüsü de hazırlanmış. Öğlen menüsünde panini’lerden ızgara sebze ve brie, Enginar, Mozzarella peyniri, Domates ve Ton balıklı tost, Ricotta Peyniri ve Ispanaklı Krep gibi hafif yemekler ve sağlıklı beslenmeyi tercih edenlere yönelik salata çeşitleri sizleri bekliyor.
 
Adres: Ansen Suit Hotel Girişi, Meşrutiyet Caddesi No:130
Tel: 0212 2458817