Gossip Girl yıldızı, Sevgililer Günü koleksiyonu tanıtımında…

Godiva Sevgililer Günü koleksiyonunu, Gossip Girl’ün yıldızı Blake Lively ile tanıttı!

Godiva Sevgililer Günü koleksiyonunu, Gossip Girl’ün yıldızı Blake Lively ile tanıttı!
Godiva, Sevgililer Günü koleksiyonunu, Türkiye’de de sevilerek takip edilen TV dizisi ‘‘Gossip Girl’’ün genç ve güzel oyuncusu Blake Lively ve ‘‘The Notebook – Defter’’in yazarı Nicholas Sparks ile tanıttı.
Godiva hayranı olan Blake Lively ile gerçekleştirilen tanıtımda Godiva CEO’su Jim Goldman, “kadının kalbine giden yol çikolatadan geçer, bu sene yaptığımız proje ile “En Güzel Aşk Hikayesi’’ yarışmasının kazananı ile tanışmak ve aşk hikayesini dinlemek için sabırsızlanıyorum’’ dedi.
Mekan olarak New York’ta Andaz Otel’in kütüphane dekorasyonlu salonunun seçildiği tanıtıma, Türkiye’de de sevilerek okunan ve Defter (The Notebook) kitabının yazarı Nicholas Sparks’ın projesi renk kattı. Godiva’nın web sitesi üzerinden en etkileyici aşk hikâyesini gönderen kişi Nicholas Sparks’ın son kitabının sinema uyarlaması The Lucky One’ın galasına katılma hakkı kazanacak. Sparks ayrıca bir sonraki aşk romanındaki karakterlerden birine kazananın ismini verecek.
Godiva her duyuya hitap eden Sevgililer Günü koleksiyonuyla; sevgilisine çikolata hediye etmek isteyen a?yklar için özel çikolatalar tasarladı. Godiva’nyn Sevgililer Günü’ne özel tasarladığı ‘‘Mont d’Amour’’ Koleksiyonu egzotik ülkelerin esintileriyle be? duyuyu da harekete geçiriyor ve çikolataseverleri lezzetli bir yolculuğa davet ediyor.
Belçika’nın çileğiyle ünlü épion Bölgesi’nden toplanan çileklerden yapylan mus serisi “Mont D’Amour Fraises de Wépion” ise, koleksiyonun en özel tatlarndan.
Tüm koleksiyon Sevgililer Günü için tasarlanan kalp şeklindeki saten kutular ve özel süslemeler eşliğinde servis ediliyor. Çikolata ile sevginin muhteşem birlikteliğine, “Godiva’nın Mont d’Amour – Aşk Tepesi” koleksiyonuyla tanık olmak mümkün.