Şubat ayı Akrep burcu yorumu

Yakın çevreniz ve arkadaşlıklarınızdan özellikle şubat başında kariyerinize dair önemli etkiler altında olacaksınız sevgili Akrepler…

Yakın çevreniz ve arkadaşlıklarınızdan özellikle şubat başında kariyerinize dair önemli etkiler altında olacaksınız sevgili Akrepler…
Yakın çevreniz ve arkadaşlıklarınızdan özellikle şubat başında kariyerinize dair önemli etkiler altında olacaksınız sevgili Akrepler… Hayatınızda biri varsa romantik oluşumlar özellikle şubat ve mart ayı içinde kendisini gösteriyor olacak. Eğer bekarsanız şubat ve mart ayı bunun için tam zamanı.
 
Neptün’ün şubat başında Balık burcunda hareket etmesiyle birlikte sezgileri güçlü olanlar yaratıcı alanlarda, sanatsal konularda hayal güçlerini daha fazla kullanabilecekleri bir süreç içerisine girecekler. Yine aşk hayatınızda birtakım çözülmeler, dağılmalar veya birtakım kafa karışıklıkları söz konusu olabilir. Özellikle bu süreçte daha dikkatli ve gerçekçi bir bakış açısı kazanmaya bakın. Kadınlar açısından bu birazcık da belirsiz bir durum olabilir. Yine erkek figürleriyle babalarıyla olan ilişkilerinde birtakım kararsızlıkları, güvensizlikleri olabilir. Bu süreç içerisinde eğer bir aşk yaşarsanız ki aşk yaşama etkileriniz çok yüksek bu aşkı kafanızda gereğinden fazla idealize etmeye çalışmayın. Çünkü gereğinden fazla yükleyeceğiniz anlamlarla bu süreç tamamlandıktan sonra elinize geçenler arasında çok ciddi bir fark olduğunu fark edebilirsiniz. O yüzden gerçekçi bakış açınızı asla kaybetmemeye çalışın.
 
7 Şubat gecesi bir dolunay oluşacak. Bu birkaç gün, kariyeriniz ve işinizdeki oluşumlar, aile hayatınızda streslere neden olabilir. Anne babanız arasında çekişmelere şahit olabilirsiniz.
 
8 Şubat ve sonrası, iş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel ilişkiler, güzel etkileşimler içinde olacaksınız çünkü Venüs bu alanlarınızda dolaşmaya başlayacak.Venüs Koç burcunda lider ve başınıza buyruk hareket etmeyi çoğaltacağından, yine iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda dikkatli adımlar atmalısınız. Yine bu 3 haftalık dönem içinde aşırı protein tüketimine dikkat edin.
 
14 Şubat sonrası aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde yaratıcı ve esnek yönlerinizi bu 2 hafta boyunca ortaya koyacaksınız. Çocuk yapmak isteyenler, bu konuda biraz zorlansalarda olumlu bir zaman dilimi içinde olduklarını bilmeliler.Yine çocuğunuz varsa bu 2 hafta içinde onun uğraşıları, konuşmaları gündeminizde olacak.
 
19 Şubat’tan sonra artık tamamen aşk hayatınızın içinde bulacaksınız kendinizi. Aşktan konuşacaksınız, kendinizi göstereceksiniz, flörtöz tavrınız ortaya çıkacak, insanlara kendinizi göstermekten keyif alacaksınız, eğlenceli ortamlarda sizin ilginizi çeken insanlarla tanışacaksınız. Bu alandaki önemli kararlar ve başlangıçlarınız için 22 Şubat ve sonrasını beklemek faydalı olabilir.