Şubat ayı Balık burcu yorumu

Şubat başı parasal konularda kazanımlarınız sizi sevindirebilir sevgili Balıklar…

Şubat başı parasal konularda kazanımlarınız sizi sevindirebilir sevgili Balıklar…
Şubat başı parasal konularda kazanımlarınız sizi sevindirebilir sevgili Balıklar ama yine de önemli işleriniz için ayın ortalarını beklemeniz yararınıza olabilir. Şubat başında Neptün sizin burcunuza geçecek. İnsanlarla interaktif iletişiminiz değişmeye başlayacak. Siz kendinizi bilseniz bile başkalarının sizi bilmesi ve anlaması zor bir süreç olabilir. Belirsizlikler, kararsızlıklar hayatınızda etkili olacaktır.
 
Önemli değişimler sonucu sizde oluşan kafa karışıklıkları, diğer insanlarında kafalarının karışmasına neden olacak. Bu da ilişkilerinize olumsuz yansıyabilir. İnsanlar sadece görüntüdeki imajınıza uygun davranabilirler, bu da gerçek ihtiyaçlarınızı göz ardı ettikleri anlamına geliyor. Siz de oluşacak kafa karışıklıkları, diğer insanları kandırmanıza neden olabilir ya da tam tersi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu dönemde hayatınızla ilgili konularda sizin inandığınız gerçeklerin, gerçek olmasını arzu edebilir ve oldukça idealist davranışlar sergileyebilirsiniz. Size yardımcı olabilecek, bu hayattan çekip kurtaracak bir insanın varlığına özlem duyma etkileriniz yüksek olabilir. Olumlu etkilerine bakarsak, yaratıcı ve sanatsal yönleriniz ağırlık kazanmaya başlıyor olacak.
 
7 Şubat’ta iş ve hizmet alanlarınızı etkileyecek olan bu dolunay, iş alanlarınızda beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Yine burası sağlık eviniz olduğundan sağlığınıza bu birkaç gün dikkat edin. Sağlığınızla ilgili konuların ön plana çıkması, iş hayatınızı ve yapmanız gerekenleri olumsuz etkileyebilir.
 
8 Şubat itibarıyla, para evinize giren Venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Venüs Koç burcunda sosyal ve aktif davranmayı getirdiğinden harcamalarınız fazlasıyla artabilir. Gezmeye, görmeye, spor ve değişik seyahatler ve aktivitelere para harcayabilirsiniz. Malınızın ve paranızın değerini bilin.
 
10 Şubat’ta beklenmedik ve ani ortaya çıkacak bir fırsat sonucu elinize para geçebilir.
 
14 Şubat sonrası daha fazla kendinizi ve hayatınızı konuşuyor olacaksınız. Bu dönemde iş anlamında konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak.
 
16-18 Şubat iş anlamında şanslı etkiler altında olacağınızı bilin.
 
19 Şubat ve sonrası artık rahatlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz ve atılımlarınız için doğru bir dönem içerisinde olacaksınız…
 
22 Şubat ve sonrası her tür girişim ve önemli kararlarınız için harekete geçebilirsiniz.Hayat sizi fazlasıyla destekliyor olacak. Bir aydır geri planda durduğunuz ve plan yaptığınız işlerinizi göz önüne çıkarmanın ve harekete geçmenin tam zamanı.